Dárkové poukazy

darkovypoukazviaelegansBěžně vystavujeme na tyto aktivity:

Hodinová vyjížďka na koni - hodnota dárkového poukazu je 180 Kč, je možné věnovat i více jednotlivých hodinových vyjížděk a obdarovaný je může využít i na dvou či tříhodinové vyjížďky, případně i na jednodenní výlet ( 4 hodinové vyjížďky, trvání výletu je něco kolem šesti hodin na koních) nebo na víkendové putování ( 8 hodinových vyjížděk)

Dvouhodinová vyjížďka na koni – hodnota dárkového poukazu je 350 Kč

Tříhodinová vyjížďka na koni – hodnota dárkového poukazu je 470 Kč

Mini kurz úplných základů – cca 7 hodin práce s koněm ze země a 9 hodin výuky ježdění

Procházka s koňmi po hrázích Vrbenských rybníků - hodnota dárkového poukazu  je 200 Kč za hodinový okruh – viz aktivity na přání: aktivity pro nejmenší a pro děti 6 – 15 let, nicméně procházku mohou absolvovat i dospělí či senioři, umožňuje-li jim to jejich zdravotní stav

Jednodenní výlet s koňmi – hodnota dárkového poukazu je 820 Kč

Víkendové putování s koňmi – hodnota dárkového poukazu je 1500 Kč – včetně ubytování

Letní vandr – týdenní putování na jeden týden neděle až sobota  pro jednu osobu 4200 Kč za půjčení koně, cena ubytování dle vybraného týdne (někde budeme spávat pod širákem či ve stanech, jinde bude domluveno, takže cena od 0 Kč do 3000 Kč).

Na přání Vám sestavíme nabídku aktivit na míru na částku, jež si vyberete. Toto je vhodné například po děti, kdy nakombinujeme jízdy v sedle a výuku práce s koněm ze země nebo i dospělé, které by kolem koní zajímalo víc, než se jen svézt krajinou. Nebo například chcete-li vybrat pár lekcí výuky, jež ukončíte třeba víkendovým putováním.

Nevíte-li, co přesně vybrat, obraťte se prosím na nás, rádi poradíme. Dle přání jsou poukazy na jméno či beze jména.

Poukazy na účast v našich aktivitách vystavujeme automaticky s platností půl roku s výjimkou vandrů. Červenec a srpen se nepočítají do doby platnosti. Poukazy na letní vandry se vystavují na konkrétní týden, případně dle domluvy do třiceti dnů od vydání poukazu, pro poukazy na letní vandr vydané v květnu je poslední termín 31. května – nutno nahlásit termín co nejdříve, aby bylo volné místo v daném termínu. Ostatní aktivity se objednávají předem – většinou cca týden.

Poukazy dopravíme po Českých Budějovicích a blízkém okolí ( do cca 10 km) osobně s platbou v hotovosti, do vzdálenějších míst zasíláme na dobírku či po platbě na účet občanského sdružení doporučeným dopisem.