Jednodenní výlety

      Výlety na jeden den plánujeme individuálně podle zkušeností jezdců. Trasa může být s nějakým cílem a stejnou cestou tam i zpět nebo vytvořená jako okruh.  Počet kilometrů se obvykle pohybuje mezi 20ti až 40ti.  Celkem trávíme v sedle cca 6 hodin. Výlet je možné domluvit na pracovní den v týdnu i sobotu, neděli či svátky.

Průběh cesty:

Brzo ráno nebo dopoledne (dle ročního období a počasí – světlo, horko …) – vyčistíme a připravíme koně na cestu a vyrazíme. Strávíme přibližně hodinu a půl v sedle a dáme si přestávku na krátký oddech a svačinu, popaseme koně. Vyrazíme na další úsek trasy, opět cca hodina a půl v sedle. Dorazíme na místo určené k pauze na oběd, naobědváme se a volně vyrazíme dál. Po hodině a půl cesty si opět dáme prostor k oddechu a případně odpolední svačince. Poté zamíříme směrem domů do Vrbového království. Tam odsedláme a vyčistíme koně. Dle situace se rozprchneme domů nebo vykřesáme oheň a posedíme u plamínků.

Pokud nezapomeneme, pořídíme po cestě fotky a dáme na web možná i spolu s historkami z cesty ;-)

Sebou:

Jídlo dle domluvy- vezeme si jej komplet sebou nebo na oběd zastavíme v hospůdce po cestě. Oblečení do přírody, starší rifle na koně, pevnou obuv, pláštěnku.

Cena:  800 Kč za osobu a den, v případě našich pravidelných jezdců 600 Kč